Det ble en fest med mye moro for både barn og voksne. Barna samlet seg rundt Krusedullteltet der det ble produsert tegninger i fleng. Etter showet sitt kom Øistein ned å så på alle tegningene og skrev autografer. Ballongkunstner og ansiktsmaling fant man også der.
De voksne koste seg med konsert med A1, Tone Damli og Postgirobygget – og alle håpet at det var de som ville stikke av med dagens publikumspremie – en splitter ny Opel Meriva.
Hele 24 finalister stilte opp i Sofienbergparken i går i håp om å bli den heldige vinneren av hovedpremien i ”Sammen er vi 60"-konkurransen. De 24 finalistene ble raskt redusert til 9 gjennom den innledende kvalifiseringsrunden. Semifinalen bestod så av en hjernetrim der vinneren av hvert semifinale gikk videre til hovedfinalen, en quiz på ti spørsmål.
Line Mellingen Ones gikk til slutt seirende ut av finalen etter en jevn og spennende kamp på scenen. Hun fikk en splitter ny Opel Astra til odel og eie. Vi gratulerer så mye.
Gratulerer med ny bil også til vinneren i ”publikumskonkurransen”. Her hadde alle i publikum sjansen til å vinne en lekker liten Opel Meriva ved å sende en SMS. Elisabeth Hjelle hørtes svært overrasket ut da hun ble ringt opp fra scenen og måtte finne veien opp dit selv for overrekkelsen!
Takk til alle som bidro til å gjøre dagen spesiell.
God smak er verdt å kjempe for!
Hilsen alle oss i Mills.
For flere bilder og kommentarer gå til vår Facebookside http://www.facebook.com/#!/mills




